Чернігівська «Десна» розпочинає чемпіонат з перемоги

Олександр Волков

Сьогодні, 24 липня, у першому турі «сіверяни» обіграли на виїзді МФК «Миколаїв».

Чернігівська «Десна» вдало розпочала новий сезон. Сьогодні, 24 липня, у першому турі «сіверяни» обіграли на виїзді МФК «Миколаїв».

Обидва клуби по різному провели літню трансферну кампанію. Якщо «Десна» змогла зберегти кістяк команди і підписати контракти з сімома новими футболістами, то справи в МФК «Миколаїв» склалися по-іншому. Миколаївцям традиційно не вдалося утримати своїх лідерів. Цапій, Чучман і Сікорський принесли чимало користі клубу і однозначно ще могли б допомогти команді, однак обрали інший шлях.

Гра розпочалась жваво з атак «Десни». Вже на 2-й хвилині матчу новачок клубу Олександр Філліпов точним ударом вивів команду вперед. Схоже, нарешті, у «сіверян» зв’явився новий забивний форвард. Нагадаємо, що на літніх зборах саме Філіппов відзначився найбільшою кількістю забитих м’ячів. Тож, забитий гол на початку тайму додав чернігівцям впевненості. Гості намагалися зрівняти рахунок, але захист «сіверян» діяв надійно. Під кінець першого тайму чернігівцям вдалося збільшити свою перевагу. На 40 хвилині матчу гол за «Десну» забив Єгор Картушов.

В другому таймі «Десна» грала прагматично. Підопічні Олександра Рябоконя розуміли, що найголовніше втримати переможний рахунок. І з цим завданням чернігівські футболісти впорались. Матч так і завершився перемогою «Десни» з рахунком 2:0.

Наступну гру чернігівці проведуть 30 липня з Нафтовиком-Укрнафта. У зв’язку з ремонтними роботами на стадіоні ім. Ю. Гагаріна «сіверяни» гратимуть в місті Обухів.