В Чернігові триває фестиваль «Сіверські вікінги»

11:55, 24 липня 2016

Культура
Сіверські вікінги

Фестиваль середньовічної культури «Сіверські вікінги» та турнір з історичного фехтування триває в нашому місті на березі р. Десна.

Фестиваль середньовічної культури «Сіверські вікінги» та турнір з історичного фехтування триває в нашому місті на березі р. Десна. 23 і 24 липня до Чернігова приїхали реконструктори зі всієї України. Організатор фестивалю Олег Купрієнко каже, що організаційний комітет вирішив перенести цей захід з селища Шестовиця, де він традиційно відбувався, до Чернігова, оскільки, сюди легше добиратися.

Ми створили всі умови, щоб учасники фестивалю могли б зануритись з головою у життя, яке було в епоху Середніх віків. Наш фестиваль є чудовим місцем проведення часу для різних категорій людей. Особливо весело тут проведуть час ті хто бажають відпочити на вихідних за межами міста.

додав Олег Купрієнко.

На всіх гостей фестивалю чекає багато цікавих заходів: середньовічні танці, майстер-класи з виготовлення гончарних виробів, ярмарок, турніри з історичного середньовічного бою, фаєр-шоу, концерти місцевих рок-гуртів та гостей фестивалю.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації