Законність призначення обласного військового комісара на Чернігівщині обіцяють перевірити

09:30, 24 липня 2016

Армія
Олександр Криворучко

Чернігівський обласний військовий комісар Олександр Криворучко

Нещодавно Чернігівський обласний військовий комісар Олександр Криворучко став фігурантом журналістського розслідування. Тож Міністр оборони України, генерал Степан Полторак доручив перевірити доцільність його призначення на посаду.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зокрема, на сайті йдеться, що одразу після того, як у медіа з’явилася інформація про порушення, допущенні під час призначення на посаду Олександра Криворучка, Полторак розпорядився перевірити інформацію на вірогідність.

Разом із тим відбудеться й перевірка службової діяльності Чернігівського обласного військового комісара Криворучка. На сайті міністерства також йдеться, що у разі виявлення порушення, винні особи будуть нести відповідальність.

Зауважимо, що військовий комісар Олександр Криворучко нещодавно став об’єктом журналістського розслідування телепрограми «Люстратор 7.62». В ній йдеться про те, що комісар нібито побив підлеглого, а доказом цього слугує вирок суду.

Разом із тим стало відомо, що й саме призначення Криворучка було здійснено з певними порушеннями, адже на той момент на нього вже було накладено стягнення через неповну службову відповідність.

Засоби масової інформації також поширювали інформацію, що військовий комісар мав відрядження у так звану «зону АТО», але кожного разу перебував там лише по одній добі. Натомість комісар отримав «статус учасника бойових дій».

Зауважимо, що до своїх обов’язків Криворучко приступив у жовтні минулого року. До призначення на посаду обласного комісара він був заступником комісара, а потім й виконувачем обов’язків.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації