В Чернігівській області зросло виробництво промислової продукції

15:30, 24 липня 2016

Економіка
Економіка Чернігівської області

В цілому виробництво зросло, але деякі галузі у цьому році виготовили значно менше продукції, ніж за січень-червень 2015 року.

Попри складну ситуацію в країні, за підсумками першого півріччя загалом на Чернігівщині на 12% зросло виробництво промислової продукції. Зокрема, в переробній промисловості, постачанні електроенергії, газу, кондиційованого повітря тощо. Разом із тим в області на 18% менше стали працювати у добувній промисловості.

У порівнянні з першим півріччям минулого року, Чернігівська область значно підвищила масштаби виробництва білизни, взуття, пожежних машин та вогнегасників. Збільшилося також й виробництво м’яса великої рогатої худоби та свиней, ковбаси, соняшникової нерафінованої олії та круп.

Але деякі галузі у цьому році виготовили значно менше продукції, ніж за січень-червень 2015 року. Наприклад, на 9% знизилася кількість виробленого рідкого обробленого молока, на 15% - вершкового масла, на 16% - хлібу, на 18% - жирних сирів, на 19% - борошна.

В Чернігівській області також знизилася кількість виробництва шпалер, цегли, бетону та штучного каменю, елементів збірних конструкцій для будівництва з цементу та верстатів для оброблення деревини.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації