Яке місце у рейтингу губернаторів посів Куліч?

14:15, 29 листопада 2015

Політика
Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч

Тижневик «Деловая столица» вкотре склав власний рейтинг губернаторів України. Чернігівський губернатор зайняв майже перше місце з кінця, отримавши -85 балів, у той час як найкращим губернатором із результатом 82 бали став Валерій Коровий з Вінниці.

Як повідомляє «Деловая столица», під час складання рейтингу використовувалися виключно цифри Держстату. Сума балів по різним показникам складається в одну, за нею ранжуються регіони й відповідно керівники області.

На думку Куліча, головна проблема Чернігівщини: маленька густота населенні та велика площа, адже зарплатні вчителям та медикам нараховуються відповідно до кількості населення.

«Деловая столица» повідомила, що чернігівський губернатор за 10 місяців на посаді жодного разу не обмовився про демографічну катастрофу місцевого значення. Хоча нині на Чернігівщині найвища смертність та найпізніша народжуваність.

Пасе задніх Чернігівщина й через найвище зростання споживчих цін. За перші три квартали у порівнянні з аналогічним періодом минулого року товари зросли майже на 55%.

І не зважаючи на те, що у Чернігові постійно точаться якісь скандали навколо майже кожної забудови, у порівнянні з іншими регіонами, наше місто входить до двійки з найбільшим падінням будівельної галузі.

Разом з тим Чернігівщина у трійці «лідерів» за динамікою сільського господарства і сфери послуг та у п'ятірці регіонів з найгіршою динамікою промисловості.

Проте, Валерій Куліч поклав усі свої сподівання на децентралізацію, у результаті якої Прилуцька тютюнова фабрика, «Чернігівнафтогазвідобування», підрозділ «Укрнафта» та інші великі підприємства будуть залишати частину податків в області.

Нагадаємо, що Чернігівською областю майже 8 років керував Володимир Хоменко. Після революції областю шість місяців керував Володимир Івашко, потім ще стільки ж – заступник голови ОДА Сергій Журман в статусі в. о. І лише з березня Петро Порошенко визначився з кандидатурою губернатора, яким став нардеп Валерій Куліч. Відповідно, влітку Чернігів пережив вибори по 205 округу, де також переміг представник «Солідарності» Сергій Березенко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації