Через службове недбальство працівників чернігівської міської ради за бюджетні кошти відремонтовано приватну будівлю

15:25, 22 липня 2016

Економіка
Розтрата грошей

Посадовці витратили майже 8 млн грн Державного фонду регіонального розвитку, а ще понад 1 млн грн з міського бюджету на реконструкцію приміщення

Службові особи Чернігівської міської ради у минулому році, зловживаючи власним службовим становищем в інтересах ПАТ «Укртелеком», втратили бюджетні кошти на ремонт приміщення, яке на 85% перебуває у приватній власності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Так, посадовці витратили майже 8 млн грн Державного фонду регіонального розвитку, а ще понад 1 млн грн з міського бюджету на реконструкцію приміщення, що знаходиться за адресою Коцюбинського 50-А. Саме у цьому приміщенні після ремонту мали б відкрити дитячий садочок.

За даним фактом прокуратура Чернігівської області вже зареєструвала кримінальне провадження.  Зауважимо, що згідно зі статтею 364 Кримінального Кодексу України винним особам передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації