Річці Остер вже нічого не загрожує

14:15, 22 липня 2016

Суспільство
річка Остер

Екологи запевняють, що в створі річки Остер, біля Козельця, спостерігається поступове зменшення вмісту амоній-іонів та фосфат-іонів, хімічного споживання кисню.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів зробило аналіз води в річці Остер. За їхніми результатами видно, що річка поступово відновлюється.

Екологи запевняють, що в створі річки Остер, біля Козельця, спостерігається поступове зменшення вмісту амоній-іонів та фосфат-іонів, хімічного споживання кисню. Вміст розчиненого кисню стабілізувався, сторонній запах більше не спостерігається. У створі річки Остер (гирло річки) також спостерігається поступове зниження вмісту фосфат-іонів, амоній-іонів, ХСК. Зберігається незначне пониження показника розчиненого кисню (3,5-4,5 мгО2/дм3, ГДК – не менше 6,0 мгО2/дм3). В створі річки Десна нижче гирла Остра значення основних показників, крім заліза загального, знаходяться в межах нормативних. Вміст розчиненого кисню становить 6,9-7,45 мгО2/дм3. Експерти запевняють, що річці Остер вже нічого не загрожує.

Нагадаємо, що на початку липня в р. Остер було зафіксовано масову загибель риби. Мешканці міста запевняли, що причиною забруднення річки стали недобросовісні компанії які викидають свої нечистоти прямо в річку. Після розголосу проблеми активістами та журналістами влада почала приймати необхідні міри.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації