У Чернігові начальник комунального підприємства має три квартири, але хоче ще одну від держави?!

Приватизація квартир в Чернігові

У декларації за 2014 рік Пригара вказав, що у нього у власності є квартира, а у власності його дружини є ще дві квартири та 10 га землі.

Вчора, 21 липня, на виконкомі в Чернігівській міськраді розглядалося питання затвердження списків людей, що перебувають на квартирному обліку. Втім, виявилося, що начальник комунального підприємства «Деснянське» намагався приватизувати службову відомчу квартиру, володіючи трьома власними.

«Квартир багато не буває!», - мабуть, цим принципом керувався керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара, підписуючи (невідомо чи врегулював він при цьому конфлікт інтересів) і подаючи до управління квартирного обліку клопотання про зміну статусу службової квартири на житлову і її закріплення за ним та його зятем.

написав з цього приводу на своїй сторінці у Facebook правозахисник Олександр Гашпар.

Цікаво, що у декларації за 2014 рік Пригара вказав, що у нього у власності є квартира (30,6 м кв). Разом із тим у власності його дружини є ще дві квартири (загальною площею понад 100 м кв.) та 10 га землі.

На виконкомі також стало відомо, що у службовій квартирі, яку Пригара хотів «залишити за собою», проживають інші люди (за словами сусідів, мешканці в квартирі часто змінюються, тож не виключено, що квартиру вони винаймають).

Цю квартиру, за словами начальника Управління квартирного обліку Михайла Католик, Пригара отримав ще у 2010 році. Однокімнатна квартира розміром близько 16 кв.м. знаходиться по вул. Шевченко. Оформлена нерухомість на Пригару та його тестя.

Тож Чернігівській міський голова розпорядився здійснити перевірку даних фактів, а тим часом виключити пункт щодо можливої приватизації цього житла. За словами Атрошенка, інші родини можуть потребувати цю квартиру більше, ніж особа, у якої є вже три квартири.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації