В новому сезоні в чернігівській «Десні» буде новий сайт, емблема та форма

13:30, 22 липня 2016

Спорт
ФК Десна

Про це повідомив віце-президент «Десни» Ігор Базалінський.

В чернігівській «Десні» скоро з’явиться свій офіційний сайт, нова емблема та нова форма. Про це повідомив віце-президент «Десни» Ігор Базалінський.

Оскільки, ФК «Десна» - це народний клуб, то ми повинні бути більш відкритими  зі спортивною громадськістю та вболівальниками. Запевняю, що перед стартом і в кінці кожного сезону ми будемо проводити зустрічі з фанатами клубу. Подібна практика і раніше була в «Десні», тому ми просто повертаємо цю хорошу традицію. Також ми вже закінчили перенесення трави з основного поля на тренувальне, а з наступного тижня плануємо розпочати повну реконструкцію основного поля. Додам, що на ньому будемо міняти всю дренажну систему і встановлювати нову систему поливу. Крім того, ми доводимо до ладу готель і санітарно-побутовий комплекс, які також знаходяться на території стадіону ім. Ю. О. Гагаріна. Плануємо, що вже на початку жовтня футболісти гратимуть на своєму стадіоні, а поки будемо грати домашні матчі в Обухові.

зазначив Ігор Базалінський.

Також віце-президент «Десни» повідомив, що зміна емблеми пов'язана з початком діяльності громадської ради, в який входять ветерани клубу, фанати, вболівальники і громадські діячі. Вони вирішили, що треба йти в ногу з часом і зробити ребрендінг емблеми. Таким чином в новому сезоні у «Десні з’явиться і нова футбольна форма і офіційний сайт.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації