В Чернігові стихійним торгівцям пропонують легалізуватися

12:10, 05 квітня 2016

В Чернігові
Стихійним торгівцям пропонуть нові умови роботи

Стихійним торгівцям пропонуть нові умови роботи

Починаючи з 7-8 квітня на вулицях міста почне працювати спеціально створена комісія, яка планує провести роз’яснювальні роботи з представниками стихійних ринків.

Спочатку такі рейди матимуть суто роз’яснювальний характер: вуличним торговцям будуть пропонувати легальну альтернативу. У разі повторних порушень до торговців застосують штрафні санкції, а також вилучать товар.

На стихійних ринках  заробляють переважно пенсіонери, які торгують вирощеною власноруч городиною. Саме тому деякі директори ринків вже зголосилися надати їм суттєву знижку на оренду торгових площ.

Я готовий надати бабусям торгові площі на ринку по 50 коп за м кв. Для цього їм потрібно лише перейти дорогу. Для тих, хто займається гуртовою торгівлею, будуть зовсім інші умови, але також прийнятні.

сказав директор ринку «Привокзальний» Юрій Довгорук.

Комісія запланувала спочатку розібратися зі стихійною торгівлею по вул. Жабинського, але з часом обіцяють провести роз’яснювальні роботи й на інших ділянках. Такі заходи мають збільшити надходження до бюджету та покращити благоустрій міста.

Проте, існує й інша проблема – більшість вуличних наметів мають дозволи на торгівлю, але у подальшому вони видаватися вже не будуть.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації