В Чернігові відремонтують внутрішньо квартальні проїзди

11:55, 22 липня 2016

В Чернігові
Ремонт доріг в Чернігові

Вчора, 21 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Вчора, 21 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Члени виконавчого комітету розглянули безліч питань які стосувалися життєдіяльності міста. Зокрема, виконком збільшив фінансування Програми покращення покриття доріг у житловій забудові м. Чернігова.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко так прокоментував прийняття даної  програми.

Я переконаний, що вже давно настав час приділити питанню внутрішньо квартальних проїздів особливу увагу. На ремонт асфальтного покриття виділяємо майже 8 млн грн. Які саме вулиці ремонтувати в цьому році ми вирішимо з депутатами всіх фракцій. Думаю, що в першу чергу ремонтуватися потрібно дороги, які знаходяться в найбільш жахливому стані.

зазначив Владислав Атрошенко.

При обговоренні цього проекту членами виконкому було уточнено, що дана програма не стосується доріг і проїздів у приватному секторі. Але його дороги теж ремонтуватимуться. Для планування та організації благоустрою приватного сектору окремим розпорядженням міського голови створено комісію, до якої увійшли представники різних депутатських фракцій і найближче засідання якої відбудеться наступного тижня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації