На Чернігівщині роздержавлено ще дві газети – «Деснянська правда» та «Гарт»

Роздержавлення змі Чернігівська область

Так, «за» роздержавлення першої проголосувало 50 депутатів, другої – 46.

Остання сесія Чернігівської облради принесла гарну звістку колективам газет «Деснянська правда» та «Гарт», адже облрада вийшла зі співзасновників цих друкованих органів. Так, «за» роздержавлення першої проголосувало 50 депутатів, другої – 46.

Тепер газети працюватимуть у вільному плаванні, але скоріш за все Чернігівська обларада і надалі публікуватиме на сторінках тижневиків інформацію щодо своєї діяльності, але вже на умовах оплати.

Показово, що під час голосування за вихід облради зі співзасновників «Деснянської правди», обговорення не було. А от «Гартом» депутати зацікавилися більше.

Так, «депутат-радикал» Олег Авер'янов запитував головного редактора «Гарту» Дмитра Іванова, чому вже десять років існує не лише україномовна версія газети, а й російськомовна, але видавником якої є ФОП Дмитро Іванов. Втім, Іванов переконував депутатів, що це та ж сама газета, але російськомовна. Друкується вона, мовляв, для російськомовних районів Чернігівської області.

За словами Іванова, редакція три роки просила облраду зробити російськомовний дублікат, але та відмовляла. Тож в результаті зборів трудового колективу, - переконує редактор, - було засновано СПД. Разом із тим Іванов запевняв, що виділені з бюджету кошти йдуть саме на газету «Гарт».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації