Максим Микитась звинуватив Едуарда Альохіна у зговорі з ВО «Батьківщина»

11:35, 21 липня 2016

 Політика Вибори
Максим Микитась

Вчора, 20 липня, в прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція переможця виборів по 206 округу Максима Микитася.

Вчора, 20 липня, в прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція переможця виборів по 206 округу Максима Микитася. Він звинуватив ВО «Батьківщину» у скупці голосів на користь кандидата Юрія Власенка, а т.в.о. начальника ГУНП в Чернігівській області Едуарда Альохіна – у зговорі з даною партією.

Мені не приємно, що Едуард Альохін перебував у зговорі із «Батьківщиною». У нас є кілька відео на яких видно як чернігівці отримували від 200 до 400 гривень за голос на користь Власенка. Крім того, за нашими спостереженнями, перед виборами представники ВО «Батьківщини» роздали більше 30 тисяч сертифікатів на придбання різноманітних ліків. А наша поліція не звертала на ці правопорушення увагу.

заявив Максим Микитась. 

Також Максим Микитась подякував журналістам за плідну роботу і всебічне висвітлення інформації в день виборів. Нагадаємо, що за Максима Микитася на виборах проголосувало 15276 виборців, за Юрія Власенко - 12957 виборців і за Дмитра Блауша - 4687.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації