Депутати Чернігівської облради масово звільняють керівників держструктур

11:25, 21 липня 2016

Суспільство
Сесія Чернігівської облради

На початку сесійного засідання депутати з фракцій «Батьківщина» та «Радикальна партія» наполягали на розгляді кадрових питань. Фото: Мар'яна Харді

На останній сесії Чернігівської облради депутати звільнили декількох керівників держструктур. Зокрема, керівників «Облагролісу» та Управління комунального майна. Так, на початку сесійного засідання депутати фракції «Батьківщина» та «Радикальна партія» наполягали на розгляді кадрових питань.

Звичайно, будь-які порушення на підприємстві відбуваються так, що про них знає його керівник. У даному випадку, це керівник «Облагролісгосп» - Донець, тому на сесії прозвучала пропозиція проголосувати за його звільнення. І, як наслідок, ми запропонували звільнити з посади начальника управління комунального майна – Сидоренка. Проаналізувавши його роботу, легко зрозуміти, що вона була неефективна. Ця посада потребує креативного керівника, який дасть нове життя й ідеї у цьому напрямку, а не буде у минулої каденції просити декілька мільйонів з обласного бюджету на «Чернігів кіно», щоб згодом ліквідувати його.

написав на своїй сторінці у Facebook депутат облради з фракції «Радикальної партії» Дмитро Блауш.

Під час обговорення діяльності КП «Облагроліс» та його керівника Івана Донця депутати говорили про масові та сумнівні вирубки лісу в області, махінації зі службовим транспортом тощо. Тож у результаті жвавої дискусії 42 депутати проголосували за його звільнення, 5 проти, а ще 12 утрималося.

Ще більш жваво депутати облради розглядали питання звільнення начальника Управління комунального майна обласної ради Володимира Сидоренка. Адже депутат облради з фракції «Радикальної партії» Олег Авер'янов зауважив, що це Управління нібито вкрилося мохом, хоча натомість мало б залучати інвесторів. Тож нинішнього керівника зі своєї посади вже слід «викорчовувати», - переконаний він.

Втім, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук до початку голосування сказав, що звільнювати керівників з політичних мотивів недоречно. Тим паче, що Сидоренко начебто пішов на лікарняний.

Але така заувага не вплинула на більшість, тож за недовіру та звільнення Сидоренка проголосувало 42 депутати, 7 проти та 11 утрималося.

Депутати Чернігівської обласної ради за результатами слухання звіту тимчасової комісії про діяльність КП «Козелецьрайагролісгосп», вирішили звільнити й цього керівника, але виявилося, що він випередив депутатів та написав заяву на звільнення за день до сесії.

Завдяки професійному розслідуванні комісією з комплексної перевірки діяльності підприємства «Козелецьрайагролісгосп», а також депутатам фракції Аграрної партії, були виявлені та підтверджені численні факти порушень і бездіяльності керівника підприємства, а також виявлені схеми його незаконної діяльності. На сесії облради депутатами було прийнято рішення про висловлення недовіри і звільнення керівника даного підприємства Сергія Вохминцева. Однак, керівник даного підприємства, передбачаючи рішення депутатів, вчора написав заяву на звільнення.

написав на своїй сторінці у Facebook заступник голови облради Арсен Дідур.

Нагадаємо, що вчора на сесії Чернігівської облради депутати розглянули понад сто питань, які накопичилися через те, що минула сесія була перенесена.

Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації