Сільський голова попався на підробці документів

18:05, 20 липня 2016

Суспільство
Підробка документів

Сільський голова попався на підробці документів

Працівники Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України розкрили злочин, пов`язаний з розтратою державних коштів сільським головою однієї з сільрад області, який підробив документи.

На початку квітня Управління Держархбудінспекції в Чернігівській області зареєструвало декларацію про про те, що розпочато будівельні роботи по освітленню вулиць в селі, яке знаходиться в Ніжинському районі.

В Управлінні Держархбудінспекції в Чернігівській області надали декларацію для реєстрації про те, що будівельні роботи розпочато сільським головою, який саме і був замовником.

У декларації було зазначено те, що проектна документація була розроблена приватним підприємством, та затверджена сільським головою, а також проведено технічний огляд об`єкта будівництва інженером.

В липні сільрадою та одним з підприємств було складено договір про те, що будуть проводитись роботи по освітленню вулиць, але договір на здійснення технагляду по цим роботам сільським головою навіть не укладався.

Тож, прокуратура встановила, що сільський голова підробив офіційні документи, в результаті чого держава зазнала збитків майже на 210 тисяч гривень.

Слідчі Ніжинського відділу поліції відкрили кримінальну справу за ч.1 статті 366 КК України, тобто така підробка документів передбачає штраф до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або ув`язнення до 3 років, та порушник позбавляється права обіймати деякі посади чи займатися деякою впродовж 3 років.

Досить йде досудове розслідування.

Нагадаємо, що у лютому цього ж року також було затримано ще одного сільського голову, але вже за отримання хабара в розмірі 7000 грн. за дозвіл на розробку технічної документації.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації