В Чернігові на Стрижні почали ремонтувати дамбу

15:55, 20 липня 2016

В Чернігові
Стрижень

У Чернігові розпочалися підготовчі роботи у реконструкції старого шахтного водоскиду на річці Стрижень.

У Чернігові розпочалися підготовчі роботи у реконструкції старого шахтного водоскиду на річці Стрижень. Крім цього, планується ще упорядкувати правий берег водойми в районі вул. Єськова. Про це повідомила начальник відділу екології Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Наталія Новак.

Роботи передбачені Програмою поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки, яку прийняла сесія міської ради ще 31 березня цього року. Виконавцем є підприємство «Корпорація Укртрансбуд». Вартість даних робіт складає 4,3  мільйони гривень. Наразі виконавець робіт вже отримав у Державній архітектурно-будівельній інспекції декларацію, необхідну для їх початку. Підготовчі роботи триватимуть близько місяця, далі - основні. До комплексу майбутніх робіт увійде, зокрема, прибудова до існуючої шахти нового донного водовипуску з новою камерою затворів на рівні дна водойми.

зазначила Наталія Новак.

У прес-служба Чернігівської міської ради повідомили, що уздовж існуючої греблі передбачене облаштування двох пішохідних доріжок з металевою огорожею та освітленням. 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації