Депутати без обговорення реорганізували найбільш ефективне комунальне підприємство

Олександр Козлов

Найбільш резонансним виявилося питання щодо реорганізації КП «Центр державного-приватно партнерства» чернігівської обласної ради шляхом приєднання його до КП «Діловий центр» чернігівської обласної ради. Фото: Мар'яна Харді

Сьогодні, 20 липня, на сесії Обласної ради розглядалося понад 100 питань. Найбільш резонансним виявилося питання щодо реорганізації КП «Центр державного-приватно партнерства» чернігівської обласної ради шляхом приєднання його до КП «Діловий центр» чернігівської обласної ради.

Дане питання розглядалося за ініціативи голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча. Він мотивував таке рішення тим, що КП «Центр державного-приватного партнерства» з обігом близько 5 мільйонів за час існування ( а воно існує в новому складі пів року) начебто, не може працювати самостійно. Зауважимо, що незважаючи на малий час роботи КП «Центру державного-приватного партнерства», завдяки їх роботі було збудовано водопровід у Варві, під'єднано каналізацію до Ічнянського Дитячого навчального закладу №1, реконструйовано фасади Менського районного будинку культури, розвинуто мережу водопроводу в Семенівці, тощо. А основної роботою КП «Діловий центр» є звичайна оренда комунального майна. Але незважаючи на всі ці факти депутати обласної ради проголосували за те, що б реорганізувати КП «Центр державного-приватно партнерства» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання його до КП «Діловий центр» Чернігівської обласної ради. За це рішення проголосувало 33 депутати, проти 11, а 10 утрималися. Дивним є те, що депутати навіть не обговорили це питання, а просто проголосували.

В перерві сесії директор КП «Центр державного-партнерства» Олександр Козлов поділився з журналістами своїм враженням від голосування депутатів та розказав про свої подальші дії. Зокрема, він повідомив, що його колектив, який складається з 19 осіб, збирається подавати до суду щодо рішення обласної ради. Козлов зауважив, що на початку року співробітники його КП мали заборгованість по заробітній платі, але станом на сьогодні вся заборгованість погашена.

Коли «Центр державного-приватного партнерства» був створений, то Обласна рада виділила на нього одноразово менше 200 гривень. І коли я очолив підприємство, то на заробітну плату грошей спочатку не вистачало. Тепер гроші є і ми стали прибутковими. Комусь це не подобається.

зазначив Олександр Козлов.

Співробітник КП «Центр державного-приватного партнерства» Анастасія Гапієнко зазначила, що весь колектив розумів, які є проблеми у підприємства.

Ми розуміли, що перший час ми не будемо вчасно отримувати зарплату і працювали на ентузіазмі. Але зараз у нас все і добре і рішення обласної ради дивує. Особливо, дивний є те, що саме КП «Діловий центр» буде переїздити до офісу де знаходиться наше КП, а не навпаки. Тим паче, нещодавно ми в ньому зробили хороший ремонт за свої кошти.

додала Анастасія Гапієнко.

Співробітники КП «Центр державного-приватного партнерства» розробили чимало благодійних проектів в чернігівський області. Разом із тим Центр може похвалитися першим місцем у рейтингу Союзу Національних бізнес-рейтингів за показником «Прибуток на акціонерний капітал». До того ж Центр отримав «золото» й у номінації «Соціальний вклад підприємства», який було визначено в рамках складання рейтингу підприємств України. Завдяки цьому «Центру державно-приватного партнерства» було присвоєно статус «Державне/комунальне підприємство року», а директор комунального підприємства Олександр Козлов отримав звання «Керівник року» та орден «Гордість країни».

Найбільш результативне КП в області приєднують до КП «Ділового центру» діяльність якого не суміжна з нашим. Де ви таке ще бачили? Видно, що керівництву області я не подобаюсь, оскільки, ми з командою зламали багато тендерів своєю участю. Ми не давали пиляти бюджет.

додав Олександр Козлов.

Інформаційний портал ProCn слідкуватиме за рішенням суду і за долею комунально підприємства.

Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради
Сесія Чернігівської облради

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації