Три варіанта нової емблеми чернігівської «Десни»

13:35, 20 липня 2016

Спорт
Емблема Десни

Сьогодні на офіційній сторінці футбольного клуба «Десна» в соціальній мережі «Facebook» були виставлені 3 варіанти нової емблеми «Десни».

Сьогодні на офіційній сторінці футбольного клуба «Десна» в соціальній мережі «Facebook» були виставлені 3 варіанти нової емблеми «Десни».

Друзі, футбольний клуб «Десна» висловлює величезну вдячність всім, хто допомагав у створенні нової емблеми «Десни», хто надсилав свої ідеї та пропозиції, хто приходив на зустрічі та брав активну участь в обговоренні! Опрацювавши зібрані матеріали, команда професійних дизайнерів надала на розгляд робочої групи перелік можливих варіантів нової емблеми «Десни». Аби спростити процедуру голосування робоча група відібрала з них три варіанти, які найбільше відповідають візії нової емблеми, що була сформована на стратегічній сесії. Їх представляємо на ваш розсуд.

повідомляє прес-служба клубу.

Керівництво «Десни» пропонує чернігівцям обрати нову емблему футбольного клубу «Десна». Для цього потрібно проголосувати на офіційних сторінках клубу в соціальних мережах. Голосування триватиме до 12.00 п’ятниці 22 липня 2016 р.

Результати голосування будуть передані оргкомітету, до якого входить керівництво клубу, футболісти, ветерани, вболівальники, і вже найближчими днями футбольний клуб «Десна» матиме нову емблему, яка символізуватиме собою славні традиції нашого сіверського краю та історію команди.

Нагадаємо, що вчора футболісти «Десни» зіграли свій останній матч на зборах. Спаринг між київською командою «Оболонь-Бровар» закінчився з рахунком 1:1. Нагадаємо, що новий сезон у Першій лізі «Десна» розпочне 24 липня на виїзді. Протистояти чернігівцям буде МФК «Миколаїв».

Емблеми Десни
Емблеми Десни
Емблеми Десни

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації