Поліція та «Опора» підбили підсумки виборів по 206 округу

Едуард Альохін

В конференц-залі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція яка була присвячена підсумкам виборів на 206 окрузі.

Сьогодні, 19 липня, в конференц-залі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція яка була присвячена підсумкам виборів на 206 окрузі.

Начальник головного управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін зазначив, що порушень на виборчих дільницях було чимало, але менше ніж в минулому році. За його словами, в період з 3 по 17 липня в Головне управління Національної поліції надійшло 244 заяви про події пов'язані з виборчим процесом. Серед них, про пошкодження білбордів, проведення незаконної агітації, факти підкупу виборців, тощо.

Ми всі разом не дали приводу для ажіотажу, який готувався напередодні виборів. Всі очікували набагато більше скандальних подій. Якщо не рахувати двох випадків мінування окружної виборчої комісії і штабу кандидата у народні депутати, то вибори по 206 округу відбулися без надзвичайних ситуацій.

додав Едуард Альохін.

Офіційні спостерігачі громадянської мережі «Опора» під час виборчої компанії 2016 року зафіксували велику кількість правопорушень.

Всі ці порушення, які були зафіксовані на виборах по 206 округу, не вплинули на результати самих виборів, але їх різноманітність насторожує. Крім того, сьогодні близько 10 години ранку член ОВК Віктор Панджакідзе вихопив у нашого спостерігача телефон, на який він проводив зйомку і відкинув його метрів на 10. Сподіваюсь, співробітники поліції дадуть належну оцінку таким діям члена комісії.

зазначив представник громадської організації «Опора» у Чернігівській області Святослав Бабіля.

Нагадаємо, що на виборах по 206 округу переміг самовисуванець Максим Микитась.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації