Діти «учасників АТО» потрапили в жахливі умови в польському скаутському таборі

15:35, 19 липня 2016

Суспільство
Літный табір в Польщі

Намети для проживання були діряві та мокрі всередині, адже напередодні пройшов дощ. Постільна білизна та спальні мішки передбачені не були, а матраци та ковдри були доволі брудними.

В Чернігівський міський раді відреагували на інцидент, що трапився з дітьми військовослужбовців, яких посадовці відправили до скаутського табору в Польщу, де були такі умови, що батьки вирішили не залишати там дітей. За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, діти на призволяще кинуті не будуть.

Нині діти перебувають в пансіонаті «Синьогора» (Івано-Франківська обл.), - повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що 15 липня діти «учасників АТО» поїхали до літнього скаутського табору в Польщі, поїздку мала профінансувати сторона, що приймала. Втім, група дітей разом із дорослими потрапила в неприємну ситуацію – умови перебування, які були запропоновані дітям, не відповідали заявленим.

Намети для проживання були діряві та мокрі всередині, адже напередодні пройшов дощ. Постільна білизна та спальні мішки передбачені не були, а матраци та ковдри були доволі брудними. Разом із тим погодні умови вимагали від дітей наявності резинового взуття та верхнього одягу, якого діти з собою не привезли.

Як зазначається на сайті міськради, представник приймаючої сторони зарадити своїм гостям не зміг, а протягом суботи взагалі не виходив на зв'язок. У зв’язку з чим в міськраді вирішили повернути дітей в Україну.

Паралельно міськрада домовилася про те, що в Івано-Франківському таборі, який знаходиться недалеко від полько-українського кордону, приймуть чернігівських дітей. Тож нині вони перебувають в селі Стара Гута Івано-Франківської області.

За словами керівника Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Кузнєцової-Молодчої, в пансіонаті «Синьогора» умови для перебування дітей хороші. Діти мають там перебувати до середи, але Чернігівська міська рада має набір продовжити відпочинок дітей.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що у цій ситуації винні обидві сторони. «Так, польська сторона повела себе некоректно, але й ми мали чітко розуміти, куди ми відправляємо дітей», - сказав Атрошенко. Тож причетні до цього особи понесуть покарання.

Атрошенко також пообіцяв, що даний інцидент він не буде піднімати на дипломатичний рівень. Та разом із тим зауважив, що чернігівським дітям досить «побиратися по світу», натомість потрібно звернути увагу на свої табори та будувати Європу в Чернігові.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації