«Батьківщина» буде оскаржувати результати виборів на Чернігівщині у суді

13:05, 19 липня 2016

Вибори
Юрій Власенко, Валерій Дубіль

В «Батьківщині» переконані, що перемогу здобув не самовисуванець Максим Микитась, а їх кандидат - Юрій Власенко. Фото: Юлія Ковтун

Про це у прямому ефірі телеканалу «112» повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин. Адже в партії переконані, що перемогу їх кандидата на 206-му округу начебто вкрали.

Рябчин заявив, що партія буде відстоювати свого кандидата – Юрія Власенка. Адже в «Батьківщині» переконані, що перемогу здобув несамо висуванець Максим Микитась, а їх кандидат.

Саме тому «Батьківщина» заявляє, що результати екзит пулу Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS хибні, адже їх проводили «люди Микитася». Втім, за власним паралельним підрахунком представників «Батьківщини» переміг саме Власенко.

Втім зауважимо, що на «нічній прес-конференції», яку «батьківщинівці» влаштували об 11-й ночі 17 липня, вони повідомили, що володіють цифрами саме на Чернігівських виборчих дільницях, що свідчить про перемогу Власенка на значній частині округів в місті.

Сьогодні опівночі ЦВК оприлюднило остаточні результати голосування виборців, що проживають по одномандатному виборчому округ №206. Згідно з їхніми цифрами, самовисуванець Максим Микитась перемагає у Юрія Власенка на 4,85%.

Ті дільниці, з яких ми отримали результати підрахунку голосів, говорять про те, що з відривом у 10% перемагає Юрій Власенко.

переконаний народний депутат Валерій Дубіль.

За словами Дубіля, влада забула, що її мандат фактично наданий Майданом, а зараз вона не гребує найогиднішими методами, опрацьованими «режимом Януковича».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації