Головний поліцейський спростував чутки про те, що він втік з Чернігова до Білорусі

01:30, 18 липня 2016

Вибори
Едуард Альохін

Одразу по завершенню голосування журналісти Інформаційного порталу ProCn біля приміщення Окружної виборчої комісії зустріли начальника Управління Нацполіції в області Едуарда Альохіна. Фото: Мар'яна Харді

Одразу по завершенню голосування журналісти Інформаційного порталу ProCn біля приміщення Окружної виборчої комісії зустріли начальника управління Нацполіції в області Едуарад Альохіна. Хоча вдень в медіа з’явилася інформація щодо того, що він начебто виїхав за межі міста, в сторону Білорусії.

Ширилися думки, що Альохін виїхав за місто, щоб не відповідати за закиди в його сторону щодо бездіяльності поліції та через те, що на нього тиснула довірена особа кандидата в депутати від Радикальної партії Ігор Мосійчук.

Втім, сам Альохін з посмішкою повідомив журналістам, що він весь день перебував то в Чернігівському районі, то в Ріпкінському, а під вечір був в Чернігові.

На думку Альохіна, ці вибори відрізняються неабиякою кількістю брехні, що постійно просочується в медіа, адже поліція начебто запобігла багатьом злочинам, тож «злі люди» тепер шукають можливостей «очорнити» поліцію.

Ми витратили дуже багато ресурсів, у тому числі й грошових, щоб запобігти багатьом фальсифікаціям. Звісно, це подобається не всім.

сказав журналістам Альохін.

Зауважимо, що він також пообіцяв по завершенню виборів зустрітися з журналістами в рамках прес-конференції, на якій він детальне розкаже, що ж саме робила поліція та як саме запобігала злочинам.

Деталі в сюжеті Svoboda.fm

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації