Чернігівська «Батьківщина» влаштувала прес-конференцію об 11-й ночі, де переконувала, що переміг їх кандидат

01:05, 18 липня 2016

Вибори
Юрій Власенко

Одразу після того, як були озвучені результати екзит пулу Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, де переміг Микитась, представники «Батьківщини» терміново оголосили про прес-конференцію... Фото Юлії Ковтун

Сьогодні, 17 липня, одразу після того, як були озвучені результати екзит пулу Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS, де переміг Микитась, представники «Батьківщини» терміново оголосили про прес-конференцію, де збиралися поговорити про захист результатів виборів.

Показово, що в анонсі серед спікерів була зазначена й нардеп Юлія Тимошенко, і ми також анонсували її приїзд. Втім, вона не приїхала, але обіцяла примчати до Чернігова за півтори години, якщо її однопартійці зафіксують кричущі факти фальсифікацій, пов’язаних з роботою ОВК.

На прес-конференції, яка відбулася о 23:00 в Громадському прес-центрі «Ініціатива» народний депутат з «Батьківщини» Валерій Дубіль зачитав перелік чернігівських дільниць, де переміг їх кандидат - Юрій Власенко. Але стосовно дільниць, що розташовані в Чернігівському та Ріпкінському районах, представники «Батьківщини» сказали, що таких даних у них поки що немає.

Як ми вже повідомляли, сьогодні поліція відкрила кримінальну справу за фактом роздачі представниками «Батьківщини» сертифікатів, які пенсіонери згодом обмінювали на ліки. Стосовно цього Дубіль сказав наступне: «Це їх право, але благодійний фонд «Європа» працює давно і постійно всім допомагає. Тож сертифікати ми будемо роздавати і надалі. Бо цього не робить держава».

Щодо чорних технологій Дубіль знову ж таки все намагався спростовувати: «Батьківщина» цими методами ніколи не користувалася та не буде це робити». Таким чином представники партії не погодилися підтверджувати інформацію, про те, що в Чернігівському районі їх однопартійці влаштували підвіз виборців до дільниць.

Загалом представники партії «Батьківщина» переконані, що на цих виборах беззаперечно переміг їх одно партієць Юрій Власенко. Опитуванню Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS вони не вірять, бо його начебто робили «люди Микитася». Натомість вони довіряють лише власній інформації, яку їм передають їх спостерігачі та члени ДВК.

Що робитимуть представники «Батьківщини» цієї ночі не повідомили, втім по закінченню пізньої прес-конференції одразу направилися до приміщення ОВК.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації