В 206 окрузі Микитась перемагає з відривом в 10%: Чиста Політика

21:40, 17 липня 2016

 Вибори Цікаве
Екзіт пол

Компанія «Центр-Консалтинг» наводить дані, що саме голові корпорації «УкрБуд» надали перевагу 34% виборців, тоді як показники найближчого переслідувача – представника «Батьківщини» Юрія Власенка – майже на 10% нижчі.

Перші дані різних екзит-полів, проведених соціологічними компаніями на території виборчого округу №206, віддають беззаперечну перемогу самовисуванцю Максиму Микитасю.

Так, компанія «Центр-Консалтинг» наводить дані, що саме голові корпорації «УкрБуд» надали перевагу 34% виборців, тоді як показники найближчого переслідувача – представника «Батьківщини» Юрія Власенка – майже на 10% нижчі.

Показово, що суттєвий відрив Максима Микитася від інших кандидатів фіксувався впродовж усього дня та по всім частинам округу

оголошено під час презентації результатів цього екзит-полу у Дискусійному Клубі «Чиста політика» у Чернігові

Компанія проводила опитування на 40 виборчих дільницях в межах усього округу, які розміщені рівномірно по усій території. На кожній дільниці залежно від її розміру було опитано від 40 до 65 виборців. Всього кількість опитаних респондентів склала 2232 виборця.

Інше дослідження, яке проводила компанія СОЦІС, також віддає перевагу саме Максиму Микитасю, проте конкретні цифри (а це підтримка у 32%) є менш показовими, адже представникам цієї соціологічної служби сьогодні впродовж усього дня заважали працювати представники окремих політичних сил (йдеться, насамперед, про Радикальну партію Ляшка, через хуліганські дії котрих навіть довелося викликати правоохоронців).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації