Відкрито впровадження щодо підкупу виборців Юрієм Власенко

19:45, 17 липня 2016

Вибори
Юрій Власенко

На зафіксованих кадрах можна побачити, як ці люди передавали виборцям сертифікати на 200 гривень на придбання ліків в обмін на голос за Юрія Власенко

Сьогодні, 17 липня, прокуратура Чернігівщини відкрила провадження за фактом підкупу виборців під час довиборів на 206-му виборчому округу. Про цей факт Інформаційному порталу ProCn повідомили власні джерела у правоохоронних органах.

Зокрема, йдеться про відповідні факти підкупу виборців, які здійснював передвиборчий штаб кандидата від партії «Батьківщина» Юрія Власенко. Справу відкрито на підставі наявних відеофактів, що надали свідки роботи штабістів.

На зафіксованих кадрах можна побачити, як ці люди передавали виборцям сертифікати на 200 гривень на придбання ліків в обмін на голос за Юрія Власенко. Така поведінка є грубим порушенням законодавства, за яке передбачена кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, що сьогодні вдень на одній з чернігівських дільниць було зафіксовано, як невідома жінка роздавала виборцям сертифікати на 200 грн для одержання медикаментів. Сертифікати на ліки пенсіонери також обмінювали й вчора, у день тиші.

А сьогодні один із виборців сфотографував свій бюлетень, а згодом зізнався, що голосував за Юрія Власенка. А в Чернігівському районі (село Кархівка) спостерігачі зафіксували факт підвозу виборців до дільниць, який організували знову ж таки представники «Батьківщини».

Інформаційний портал ProCn продовжує слідкувати за подіям.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації