Головний міліціянт Чернігівщини втік з міста?!

18:50, 17 липня 2016

Вибори
Депутатський контроль

Не виключено, що втеча пов’язана із обвинуваченнями, які йому закидають Народні депутати України. Справа у тому, що сьогодні вдень претензії. Фото: CHEline

За даними наданими редакції порталу ProCn помічниками народних депутатів України з міжфракційного парламентського об’єднання «Депутатський контроль» очільник УМВС Чернігівської області Едуард Альохін втік з міста у час, коли ввірений йому регіон проводить довибори у Верховну Раду України. Останній раз автівку міліціянта бачили на трасі, що веде до білоруського Гомеля.

Не виключено, що втеча пов’язана із обвинуваченнями, які йому закидають Народні депутати України. Справа у тому, що сьогодні вдень претензії до роботи Альохіна висловили представники «Депутатського контролю» – міжфракційного парламентського об’єднання, покликаного контролювати прозорість виборчого процесу. Про це вони заявили під час конференції в інформаційному центрі «Чиста політика».

Зокрема йдеться про те, що Едуард Альохін не виходив на зв'язок із народними обранцями, та не відповідав на телефоні дзвінки. Народні депутати через ЗМІ попередили посадовця, що у разі ігнорування їхніх запитів, вони будуть змушені або запросити Альохіна до публічного звіту, або звернуться до керівництва правоохоронних органів на рівні міністерства внутрішніх справ.

В нас є інформація про те, що деякі сили планують зрив виборів. В нас є інформація про те, хто сидить і знаходиться у кабінетах пана Альохіна і дає йому рекомендації

заявив парламентарій Максим Поляков.

Більш конструктивною виявилася присутня на прес-конференції довірена особа одного з кандидатів у народні депутати Тетяна Молочко. Вона розповіла про конкретні факти ігнорування правоохоронцями порушень, які відбуваються на різних дільницях: перешкоджання діям соціологів, недопущення до роботи спостерігачів, робота із привезеними на округ 200-ми студентами тощо.

До Чернігова навідався народний депутат від партії Олега Ляшка, який намагається тиснути на головного поліціанта Чернігівської області Едуарда Альохіна. А той, в свою чергу, наступні вказівки надає вже своїм підлеглим

пояснила пані Молочко

Її думку підтримує інший парламентар - Геннадій Кривошея, який до того ж є співголовою МДО «Депутатський контроль».

Жоден народний депутат не має права втручатися у виборчій процес, впливати на ті чи інші посадові особи (в першу чергу це стосується правоохоронних органів). І для нас це принципово важливо

підкреслив він.

Насамкінець представники МДО «Депутатський контроль» поінформували, що залишаться в області до ранку і завітають до окружної виборчої комісії, щоб жодна людина – і народні депутати у тому числі – не вплинули на результати голосування.

Де саме знаходиться зараз Едуард Альохін не відомо.

Наші журналісти намагаються зв'язатись з Прес службою Управління національної поліції, та отримати коментарі щодо даної ситуації.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації