«Нардеп-радикал» Лозовий вдарив жінку через воду та наїдки

18:30, 17 липня 2016

Вибори
Андрій Лозовий

Народний депутат Андрій Лозовий напав на активістів, які привезли членам ДВК воду та бутерброди.

Народний депутат Андрій Лозовий напав на активістів, які  привезли членам ДВК воду та бутерброди. Неприємна ситуація сталася на дільниці №741069, що розташована по вул. Текстильників, 8. «Радикал» Лозовий кинувся на жінку та розірвав їй одяг.

Наразі на місці події також прибули й інші народні депутати, а також кандидат в депутати від Радикальної партії Дмитро Блауш.

Ситуацію щодо поставок харчів членам ДВК згодом на брифінгу в громадському прес-центрі прокоментував співголова парламентського міжфракційного об'єднання «Депутатський контроль» Григорій Кривошея.

Закон не забороняє. Думаю, що хтось допустив помилку, вважаючи, що в тій коробці щось незаконне. Я вважаю, нормальним турбуватися про людей, які заходять на добу, на дві чи навіть більше працювати у комісіях. Тому мені не зрозуміла реакція деяких колег.

сказав народний депутат Григорій Кривошея.

Нагадаємо, що на дана виборча дільниця вже встигла сьогодні потрапити до нашої стрічки новин через те, що там правоохоронці нібито викрили автомобіль, в якому знаходились списки виборців для підкупу. На місці події дуже швидко опинився нардеп Валерій Дубіль («Батьківщина») та оперативно прокоментував ситуацію щодо «знахідки» журналістам, не поспілкувавшись перед цим навіть із поліцейськими.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації