На Чернігівщині невідомі спостерігачі перевіряли скриньки з бюлетнями

18:00, 17 липня 2016

Вибори
Вибори в чернігові

Жінка та чоловік зайшли до дільниці, і перевіряли скриньки з бюлетнями

Члени виборчої комісії № 740851 в с. Деснянка Чернігівського району не перевірили посвідчення осіб, які без перешкод знаходилися на дільниці і цікавилися перебігом процесу виборів. 

Спостерігач ОПОРИ, що був також присутній у вищесказаному приміщенні дільничної виборчої комісії, розповів кореспондентам, що жінка та чоловік зайшли до дільниці, і, не пред`явивши жодних посвідчень, почали опитувати членів комісії. Більш того, незвані гості підходили до скриньок з бюлетенями, і перевіряли пломби. В цій ситуації  обурило спостерігача те, що члени виборчої комісії розмовляли з невідомими чоловіком та жінкою, навіть не поцікавившись їх статусом.

Секретар комісії згодом попросив підозрілих гостей показати їхні посвідчення, та все ж таки  зареєструватися у відповідному журналі тільки після відповідного зауваження спостерігача ОПОРИ. Здалося підозрілим, що жінку одразу  внесли в реєстр журналу а у чоловіка тільки швидко переглянули посвідчення.

Спостерігач від ОПОРИ попросила голову та секретаря комісії надати їй журнал реєстрації спостерігачів. Після ознайомлення спостерігача із записами в журналі,голова комісії фотографувати їх суворо заборонила. Спостерігач зауважила, що це є порушенням пункту 2 частини 9 статті 78 Закону України «Про вибори народних депутатів. Після ознайомлення голови комісії із Законом Украіни, фотографувати спостерігачеві дозволили.

Пам`ятайте, що ставлення членів дільничних виборчих комісій до всіх спостерігачів має бути рівним, і спостерігачі повинні демонструвати посвідчення та реєструватися у відповідному журналі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації