В Чернігові на виборах дії поліції контролює Народний Депутат від Радикальної партії

17:40, 17 липня 2016

Вибори
Ігор Мосійчук

Контроль за роботою поліцейських на час волевиявлення за вказівкою з партійного верху взяв на себе одіозний радикал Ігор Мосійчук.

Представники Радикальної партії Ляшка продовжують втручатися у виборчий процес на 206-му виборчому окрузі, що на Чернігівщині.

Про це нашим журналістам повідомило джерело з Національної поліції.

Доказом вибиркових та підозрілих дій поліції, які можна розцінювати як порушення Закону є чисельні інциденти на виборчих дільницях 206го округу, та біля дільниць.

Так перед виборами Чернігівські поліцейські, як і рік тому, робили вигляд, що не помічають підкуп виборців, коли жителям міста роздавали талони на отримання ліків. І тільки, коли однієї з виборців в черзі стало зле, поліція була вимушена зафіксувати факт існування талонів.

Напередодні виборів представники поліції не зреагували на порушення в Окружній виборчій комісії, коли, за словами представників декількох штабів, на очах у присутніх були підмінені документи, та зникла важлива сторінка з підписом та штампом.

В день виборів, коли представники Радикальної партії втручались в роботу соціологів, поліція теж робила вигляд, що не помічає грубих порушень.

В обідній час поліція втрутилась в роботу представників ЗМІ, та не допустили фотокореспондента порталу ProCn до виборчої дільниці.

На вулиці Самоквасова, поліція провела операцію по вилученню так званих списків з припаркованої автівки. Начебто заздалегіть знаючи, в якій з не менш десяти автівок є документи начебто з доказами підкупу виборців. Про підозру у «театральній постановці» цієї операції, яку зкопіювали з такої ж операції, яка відбулась рік тому на виборах по 205му округу ми писали раніше.

За словами нашого джерела Виконуючий обов'язки Головного поліцейського Чернігівщини, який очолив Управління поліції "за квотою" Радикальної партії Ляшка, Едуард Альохін знову почав робити вибіркове правосуддя на виборах.

Треба чекати на усунення деяких поліцейських, які не погодились підіграти Радикалам та БЮТ на виборах. Як це сталося місяц тому з двома молодими правоохоронцями.

джерело в поліції

Поспілкувавшись з представниками виборчих штабів неофіційно ми дізналися, що контроль за роботою поліцейських на час волевиявлення за вказівкою з партійного верху взяв на себе одіозний радикал Ігор Мосійчук. Напередодні дня голосування один з найяскравіших представників партії, нещодавно утримуваний під вартою за хабар, який прибув до Чернігова. Разом з Мосійчуком, подекують прибули «чорні технологи», роботу яких ми вже бачимо сьогодні на власні очі.

Нагадаємо, громадські активісти, правозахисники та журналісти неодноразово піднімали питання, щодо протиправних дій Едуарда Альохіна, спрямованих на підтримку кандидата у нардепи від радикалів.

Найвідомішим скандалом було звільнення двох працівників поліції з формулюванням «за неналежне виконання обов’язків». Без роботи залишилися слідчий чернігівського відділу лейтенант поліції Карпенко Діана Віталіївна та оперуповноважений (карного розшуку) старший лейтенант поліції Тупиця Артем Станіславович. За словами джерела в правоохоронних органах поліцейські сумлінно та чесно виконували свої професійні обов’язки, чим, вочевидь «перейшли» комусь дорогу, через що стали неугодними керівництву обласної поліції.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації