На Чернігівщині "радикали" зривають екзит-поли, щоб не визнати результати виборів – Альохін усе покриває

13:55, 17 липня 2016

Вибори
Вибори в Чернігові 2016

Робиться усе це для того, аби спаплюжити результати опитування, що дасть змогу поставити під сумнів результати виборів.

Представники Радикальної партії Олега Ляшка втручаються у роботу соціологів, які проводять екзит-поли на виборах у 206-му окрузі, що на Чернігівщині. Як мінімум вже про п’ять таких випадків, що трапилися на дільницях у Ріпкинському та Чернігівському районах повідомляють спостерігачі та представники громадських організацій, які стежать за перебігом голосування. Зокрема, повідомляється, що радикали блокують роботу соціологів.

Так, проводячи опитування соціологи працюють зі списками кандидатів у народні депутати, натомість радикали заявляють, що це списки для підкупу виборців. Соратники Олега Ляшка свідомо не підпускають до соціологів людей, виривають опитувальні листи, чим зривають проведення екзит-полу.

Експерти наголошують на тому, що це спланована тактика роботи штабу Дмитра Блауша, кандидата від Радикальної партії. Робиться усе це для того, аби спаплюжити результати опитування, що дасть змогу поставити під сумнів результати виборів.

Наш центр в даний момент проводить екзит-пол на 206 окрузі (частина Чернігова, Чернігівський і Ріпкинський р-ни). І на деяких ділянках, в основному в р-нах ми дійсно зіткнулися з ситуаціями, коли представники силових структур і народні депутати перешкоджають роботі наших співробітників

Олександр Чашковський, менеджер проектів Центру "Соціс"

Показовий є й той факт, що на відповідні звернення працівників соціологічних служб про втручання в їхню роботу жодним чином не реагують правоохоронці. Вочевидь вони отримали команду від головного поліцейського області Едуарда Альохіна, який є членом Радикальної партії не заважати його однодумцям чинити правопорушення на  виборчих дільницях.

Нагадаємо, громадські активісти, правозахисники та журналісти неодноразово викривали Едуарда Альохіна у протиправних діях, спрямованих на підтримку кандидата у нардепи від радикалів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації