Чернігівські виборці роблять вибір на користь майбутнього дітей, розбудови Чернігівщини та реальних справ

11:30, 17 липня 2016

Вибори в Чернігові

Станом на 10.00 виборчий процес триває, розповів під час прес-конференції голова Чернігівської ОВК Анатолій Сульдін

Сьогоднішній спекотний недільний день для жителів Чернігівщини 206-го виборчого округу почався з відповідальної місії. Адже 17 липня чернігівці визначать подальшу долю розвитку регіону. З 8-ї ранку тисячі людей уже зробили свій вибір майбутнього, віддаючи голос за кандидата у народні депутати Верховної ради України.

  • Вже проголосувала, я свій вибір зробила давно, бо я бачила тільки одного кандидата, який, на мою думку, робив ставку на розбудову Чернігівщини, а не на особисті політичні амбіції. У нас вся сім’я єдина у своєму виборі. Ми спілкувалися особисто з цим кандидатом, він нам сподобався, відразу видно, що людина діла, - поділилася враженнями Марія Анатоліївна після голосування.

Загалом настрій у чернігвців гарний, більшість тих, що уже проголосували, збираються провести день у родинному колі, на природі.

  • Ми голосували за наших дітей, за те, щоб в них було нормальне майбутнє. Той, хто небайдужий до дітей і знає, як побудувати для них нормальні умови зростання та розвитку, заслуговує на місце в Парламенті, - розповів Володимир, який голосувати прийшов з дружиною та 4-річною донечкою. Уся сім’я символічно одягла вишиванки. – Ми сьогодні в вишиванках, бо це важливий день. Важливий для розвитку Чернігівщини, країни і нашої сім’ї теж. Ми хочемо, щоб наша донька Аліна з дитинства росла достойною громадянкою, любила свою країну та знала, що день виборів – це можливість зробити свій внесок в розвиток держави.

Станом на 10.00 виборчий процес триває, розповів під час прес-конференції голова Чернігівської ОВК Анатолій Сульдін:

  • Всі виборчі дільниці розпочали свою роботу без затримки, працюють в штатному режимі, - наголосив він.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації