Мосійчука оштрафували у Чернігові

11:25, 17 липня 2016

Вибори
Ігор Мосійчук в Чернігові

Народний депутат України від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Фото: Радіо Свобода

Одіозний народний обранець відзначився на 206-му виборчому окрузі, де із самого ранку йде голосування за кандидатів у депутати Верховної Ради. Йдеться, насамперед, про поведінку радикала у приміщенні, де знаходиться окружна виборча комісія.

Ігор Мосейчук нахабним чином намагався паркуватися безпосередньо на порозі ОВК. Це обурило не лише робітників комісії, а й звичайних людей, котрі стали свідками цього свавілля народного обранця. Тож була викликана поліція.

розповідає очевидець подій Сергій Дяченко.

Правоохоронці, які сьогодні працюють у місті у посиленому режимі, прибули достатньо швидко. Народному депутату виписали штраф та попросили прибрати свою дорогу автівку.

Нагадаємо, що в Чернігові вже неодноразово «ловилися» на порушеннях правил дорожнього руху як високопосадовці, так й представники місцевого духовенства. Зокрема, Інформаційний портал ProCn вже писав про аналогічні порушення, коли настоятель храму святої великомучениці Катерини Української православної церкви Київського Патріархату Євген Орда припаркував свій автомобіль під стінами святині та, коли Олександр Фельдман – організатор виставки «Шлях воїна: один на двох» - припаркував свій автомобіль на Валу, а Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пробачив це йому як «поважному гостю».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації