Завтра діти «учасників АТО» відправляються на оздоровлення до Польщі

Владислав Атрошенко та діти ато

Витрати несе місто-побратим Чернігова Тарнобжег. Фото: Чернігівська міська рада

Про це йшла мова днями на зустрічі Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з батьками дітей. Він подякував бійцям, що брали участь у збройному конфлікті на сході України, та сказав, що такими путівками міська рада начебто віддячує за їх подвиг.

Про це повідомляє Прес-служба Чернігівської міської ради.

Так, цього разу до міста Ольховець, що в Польщі, поїде 20 дітей. Атрошенко зауважив, що такі поїздки для дітей будуть дуже корисними, адже з часом діти зможуть не лише відпочити та знайти друзів закордоном, а й у майбутньому вступити до вищих навчальних закладів у Польщі.

Поїздка для родин безкоштовна, адже всі витрати несе місто-побратим Чернігова Тарнобжег. Про так поїзду чернігівські посадовці домовилися під час делегації міської ради.

Діти з Чернігова потраплять до скаутського центру, що знаходиться в Підкарпатському воєводстві, на Солінській затоці, що за понад 200 км від самого міста-побратима. Діти матимуть належні умови для проживання, чотириразове харчування тощо. Передбачені для дітей також відвідання десяти маршрутів, що познайомлять їх з унікальними явищами природи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації