Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко

15:00, 15 липня 2016

В Чернігові
Сергій Сергієнко

Від журналіста порталу ProCn «попросили» терміново опублікувати спростування.

Що сталося після публікації про Заступника Чернігівської обласної адміністрації Сергія Сергієнка, який досі є бізнесменом (за даними державного реєстру від 08 липня 2016 року)?

Від журналіста порталу ProCn «попросили» терміново опублікувати спростування.

Виконуючи прохання Сергія Сергієнка, ми публікуємо інформацію яку надав нам сам пан Сергієнко разом з історією яким чином це відбувалося.

13 липня команда інформаційного сайту ProCn розмістила на сайті матеріал під назвою «Заступник голови Чернігівської Обласної Адміністрації - держслужбовець чи бізнесмен?!». В даній статті розповідалося, що Сергій Сергієнко перебуваючи на державній службі залишився власником як мінімум 3-х прибуткових компаній. Після публікації матеріалу пройшло десять хвилин, як на особистий номер телефону нашого журналіста, а не на номер порталу, подзвонили з Чернігівської Обласної державної адміністрації, і запропонували йому в терміновому порядку зустрітись з паном Сергієнком і почути його бачення ситуації, щодо його бізнесу.

Зустріч відбулась в кабінеті Сергія Сергієнка через пів години після телефонної бесіди.

У кабінеті в присутності 3-х осіб з апарату ОДА Сергій Сергієнко розповів журналісту свою історію життя.

Я з 27 років займаюся бізнесом і підняв з нуля не одну компанію. Також я був Депутатом Чернігівської обласної ради 6-7 скликань. Це свідчить про те, що люди мені довіряють.

зазначив Сергій Сергієнко.

 

Потім заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації надав журналісту документи, які, за його словами, свідчать, що Сергій Сергієнко передав управління своїх компаній 2-м компаніям і «відійшов від справ».

Проаналізувавши першу угоду (нотаріально завірену), ми побачили, що дійсно Сергій Сергієнко 18 березня 2016 року передав управління компаніями ТОВ «Регіон-РС», ТОВ «Стандарт», ТОВ «Мрія», ТОВ «Н-Сіверський шляховик» та ТОВ «Новгород-сіверська житлово-експлуатаційна контора» приватному підприємству «Агенція захисту інтелектуальної власності в Україні». На перший погляд все виглядає законно. Але виїхавши за адресою Горького, 5 (зараз Гонча 5), саме там зареєстроване підприємство «Агенція захисту інтелектуальної власності в Україні», наш журналіст побачив занедбаний будинок, в якому лише збоку знаходиться «Шиномонтаж». Журналіст з'ясував у працівників СТО, що вони про таку фірму нічого не чули, а потрапити в занедбаний будинок, який забитий дощечками, йому не вдалося.

Інша угода, щодо передачі майнових прав ТОВ «Маккон», укладена з київською компанією «Сігма-профі» 7 березня 2016 р. Але не завірена нотаріально, як вимагає цього Законодавство.

Також Сергієнко надав нам копію свого звернення до Голови Чернігівської обласної адміністрації Валерія Куліча, від 30 березня 2016 року. Де він зазначає про передачу майнових прав третім особам. І пише:

На сьогоднішній день Національне агентство з питань запобігання корупції не створено…

та за словами Сергієнка, з цієї причини він повідомляє про передачу майнових прав Куліча.

Проаналізувавши всі дані, особливо те, що одне з підприємств - якому передані майнові права знаходиться у занедбаному будинку без вікон і дверей, та інші порушення Законодавства. Ми, публікуємо відповідь на наш матеріал Заступника голови Чернігівської державної обласної адміністрації

Бізнесом більше не займаюсь

Сергій Сергієнко

Та продовжуємо розслідування щодо ситуації.

Нагадаємо, що наша редакція направила журналістські запити в НАБУ, Національне агентство у справах державної служби, в компанії пов'язані з Сергієм Сергієнко, а також в компанії яким Сергієнко передав свої права на бізнес.

Результати розслідування будуть опубліковані на нашому порталі після отримання відповідей на наші запити.

Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко
Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко
Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко
Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко
Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко
Бізнесом більше не займаюсь: Сергій Сергієнко

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації