У Чернігові законодавство до порушників застосовується вибірково

16:05, 04 квітня 2016

В Чернігові
Протизаконне пракування на території заповідника

Протизаконне пракування на території заповідника. Фото: Станіслав Глушак

Вчора, 3 квітня, настоятель храму святої великомучениці Катерини Української православної церкви Київського Патріархату Євген Орда припаркував свій автомобіль під стінами святині, яка знаходиться на території заповідника «Чернігів стародавній», де рух автотранспорту заборонений. Проте, поліція так і не виконала своє основне завдання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Агентства інформаційних послуг «Socialism» Станіслав Глушак, який став очевидцем події.

За його словами, правоохоронці  близько 10 хвилин знаходилися біля автомобіля, потім зайшли до храму, а ще через 15 хвилин взагалі поїхали. Натомість, власник автомобіля, пересвідчившись, що поліції вже нема, залишив машину біля святині.

На своїй сторінці у Facebook Глушак також повідомив, що поруч з церквою знаходилися «лідери» місцевих патріотів та майоріли червоно-чорні прапори. Також там було близько 15-ти «старих поліцейських», які мали забезпечити охорону правопорядку, слідкуючи за патріотами. Проте, за півтори години вони так і не звернули увагу на порушення настоятеля храму святої великомучениці Катерини Української православної церкви Київського Патріархату отця Євгена Орди.

До того ж декілька місяців тому чернігівські активісти захищали настоятеля Катерининської церкви, мовляв, він не паркується під стінами храму, а під’їжджає до церкви лише тоді, коли виникає необхідність завантажити в авто допомогу для українських бійців, які воюють на окупованих територіях України. Проте, за словами Глушака, цього разу святий отець в автомобіль нічого не грузив, а був зайнятий у храмі.

Нагадаємо, що в кінці січня аналогічний випадок відбувся з Георгієм Щербатюком, який є настоятелем Спасо-Преображенського собору Української православної церкви, але вже Московського Патріархату. Тоді він теж припаркував автомобіль біля собору, в якому служить.

Хоча бидві святині знаходяться на території заповідника «Чернігів стародавній», проте реакція волонтерів та правоохоронців у першому та другому випадку відрізняється.

Патріоти, які ще нещодавно фізично «вчили» одного святого отця дотримуватися Законів, ігнорували порушення іншого святого отця – свого.

пише на своїй сторінці Станіслав Глушак.

Станіслав Глушак про про протизаконне паркування

Чернігівські лідери патріотів і правоохоронці підходять до законодавства досить вибірково. Порушник, який представляє Московський Патріархат, отримав стусанів від перехожих і посилену увагу з боку правоохоронців, і більше не паркується на території заповідника, зате порушник, який представляє Київський Патріархат - залишається без уваги, цілеспрямовано порушуючи Закони України.

Щоб зрозуміти, чи поділили активісти святих отців на «своїх» і «чужих» і чи отримала поліція вказівку, кого не чіпати Редакція сайту ProCn направить журналістські запроси до відповідних установ, щоб отримати від них роз'яснення.

Порушення правил дорожнього руху в Чернігові
Порушення правил дорожнього руху в Чернігові
Порушення правил дорожнього руху в Чернігові
Порушення правил дорожнього руху в Чернігові

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації