Італійський бізнесмен в Чернігові воює з енергетичним монополістом

12:50, 15 липня 2016

В Чернігові
ТОВ нофофіл

Вчора, 14 липня, міський голова Владислав Атрошенко відвідав засноване на іноземних інвестиціях підприємство ТОВ «НовоФіл». Фото: Високий Вал

Вчора, 14 липня, міський голова Владислав Атрошенко відвідав засноване на іноземних інвестиціях підприємство ТОВ «НовоФіл».

Зазначимо, що дане підприємство знаходиться на частині території колишньої музичної фабрики і виробляє нитки для жіночих капронових колготок. Близько 120 чернігівців працюють на підприємстві і отримуються середню зарплату розміром 3,5 тисяч гривень. За обсягом виробленої продукції ТОВ «Новофіл» є третім серед найбільших її виробників у Європі. Майже вся вироблена нитка йде на експорт.

Власником компанії є італійський підприємець, який з часу заснування вклав у це виробництво більше 3-х мільйонів євро.

Він пожалівся Владиславу Атрошенку, щодо ситуації, яка склалася в електроенергетиці. Фабрика отримує від чернігівської ТЕЦ електроенергію через усього лише одну лінію, додати до якої ще одну технічно неможливо, бо вільних ліній, так звани«фідерів» у ТЕЦ нема. Разом з тим, більше десятка фідерів юридично «прикріплені» до непрацюючого підприємства «Хімволокно». Дивним є той факт, що підприємство не споживає і не оплачує зараз великої кількості електроенергії, але віддати або продати резервні можливості підключення його акціонери не мають бажання.

«Хімволокно» - не єдина компанія, яку російські бізнесмени купили в Україні. Зараз це підприємство знищене і не функціонує? Я готовий виступити модератором між інвестором і директором «Хімволокно». Місто зацікавлене в тому, що б такі бюджетноутворюючі підприємства працювали на повну потужність.

Зазначив Владислав Атрошенко.

Також Владислав Атрошенко готовий піднімати питання на рівні керівників держави, щодо роботи монополіста «Чернігівобленерго». Адже дуже багато претензій в чернігівців, щодо роботи цієї компанії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації