Земельна ділянка передана в оренду Московському патріархату без порушень законодавства

09:35, 06 грудня 2015

Суспільство
Московському патріархату у Чернігові передали землю

Московському патріархату у Чернігові передали землю

Забудови історичних частин міста продовжують вбивати потенціал Чернігова як історичної перлини країни. Проте, прокуратура запевняє, що її рука постійно на пульсі. У тому числі це стосується й земельної ділянки по вул. Толстого, 90-А.

Тож на думку прокуратури, відведення земельної ділянки відповідає вимогам українського законодавства

Понад рік тому на сесії рішенням міськради було затверджено проект землеустрою ділянки площею 0,09 га, яка розташована у межах пам’ятки археології місцевого значення некрополя Х-ХІІІ ст.

Її надано в оренду до 2024 року митрополиту Чернігівському та Новгород-Сіверському Української православної церкви Московського патріархату Амвросію Полікопу.

Відповідно до вимог українського законодавства, спірна земельна ділянка може бути передана в оренду для будівництва житлового будинку із певними обмеженнями. Мається на увазі, що будь-яке будівництво має супроводжуватися додатковими договорами, проведеннями охоронних археологічних досліджень тощо.

З метою виконання вимог, Полікоп вже уклав і охоронний договір, і договір на проведення археологічних досліджень. До того ж правила добросусідства під час виділення земельної ділянки не порушені.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації