Вибори 2016 є найбільш беззмістовними : Олексій Кошель

16:00, 14 липня 2016

 Політика Вибори
Олексій Кошель

Сьогодні, 14 липня, у прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція генерального директора Комітету виборців України Олексія Кошеля.

Сьогодні, 14 липня, у прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція генерального директора Комітету виборців України Олексія Кошеля. Обговорюючи ситуацію яка склалась на 206 окрузі пан Кошель зазначив, що робота з виборцем не повинна супроводжуватися грошима, лампочками або дитячими майданчиками. Кандидат в народні депутати України мають займатися законотворчістю і вирішувати всеукраїнські питання.

На всіх округах в цьому році головною проблемою є намагання підкупити виборців. З цим потрібно боротися. Поліція, державні органи і громадськість мають діяти більш активні. Також хочу повідомити, що Комітет виборців України спільно із центром СОЦІС зроблять екзит-пол за результатами довиборів народного депутата по 206 округу. Крім Чернігова ми будемо робити екзіт-поли на округах у Калуші та Дніпрі. Ми прагнемо, що вибори пройшли чесно і результати екзит-полу не дуже відрізнялись від офіційних.

зазначив Олексій Кошель.

Також Олексій Кошель додав, що представники від технічних кандидатів у ДВК можуть працювати на фальсифікацію виборів. На його думку, вони можуть зараховувати спірні бюлетені на користь тих чи інших кандидатів. Або ж вже після того, як спостерігачі оглянуть протоколи із мокрими печатками та підуть з дільниць, домогтися перерахунку голосів на дільниці.

Нагадаємо, що вибори по 206 округу відбудуться 17 липня.UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації