Заступником голови облради став колишній член Партії Регіонів

14:40, 03 грудня 2015

Політика
Чернігівська обласна рада

Чернігівська обласна рада

Перша сесія облради завершилася перервою для проведення консультацій, адже було обрано лише голову та першого заступника, але не обрано заступника. Друга сесія переносилася декілька разів та зрештою відбулася 2 грудня.

Було зареєстровано 60 депутатів із 64. Хоча ця сесія була менш запеклою, ніж попередня, але вона не обійшлася без присутності народних депутатів. Зокрема, були помічені, Олександр Кодола  та Олег Купрієнко.

Під час голосування за кандидатуру заступника голови обласної ради перемогу здобув представник «Аграрної партії» Арсен Дідур, якого підтримало 42 людини. А коли депутати нагадали Дідуру те, що він виходець із команди «регіоналів», то він заперечив, що людину роблять бренди, апелюючи до того, що зробив у своєму районі достатньо, аби за нього проголосували виборці. Арсен Дідур свого часу вважався одним із найосвіченіших представників минулої команди.

Хоча Радикальна партія Олега Ляшка наполягала на тому, що могло вистачити лише першого заступника та депутати їх не послухали.

Проте, вони погодилися зекономити державні кошти під час голосування за збереження середньої заробітної плати колишньому голові облради Миколі Звєрєву. Така ідея сподобалася лише третині присутніх депутатів, тож Звєрєв не отримає додаткові кошти після звільнення, але разом з тим має право звернутися до суду.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації