На виборах у Чернігові частина кандидатів цікавиться виключно формуванням ДВК

16:24, 12 липня 2016

 Політика Вибори
Вибори в Чернігові

Найбільше представників ДВК у партії «Народний фронт» (174 особи), а найменше – у «Радикальної партії» (158 осіб).

Партії або самовисуванці, які беруть участь у виборах, мають право робити подання на членів Дільничих виборчих комісій, але, як виявилося, у виборчому процесі частина кандидатів користується виключно своїм правом на формування ДВК, а натомість взагалі не проводить агітації.

На думку «ОПОРИ», 1 липня Окружна виборча комісія прийняла суперечливе рішення: відмовила у реєстрації подань 33-х кандидатів. Втім, за повідомленням ОВК, всі ці документи були підробленими.

В результаті формування ДВК, 38% кандидатур було включено за поданням політичних партій. Найбільше представників ДВК у партії «Народний фронт» (174 особи), а найменше – у «Радикальної партії» (158 осіб), - повідомляє «ОПОРА». Разом із тим найбільша кількість членів ДВК у Дмитра Блауша (93 особи), який балотується від «Радикальної партії».

Загалом до складу ДВК потрапили представники семи кандидатів у депутати, що представляють політичні партії (Дмитро Блауш, Юрій Власенко, Володимир Вінниченко, Володимир Федорок, Григорій Становий, Ярослав Гіріч), а також було включено подання 26-ти самовисуванців.

«ОПОРА» також загострює увагу на тому, що третина членів ДВК є представниками сами кандидатів-висуванців. Разом із тим у програми цих кандидатів не витримують жодної критики, адже вони являються плагіатом, а 19 із 26 самовисуванців навіть не відкрили виборчі фонди для проведення передвиборчої кампанії.

Цікаво, що технічний кандидат – Олександр Соколов – зняв свою кандидатуру через кілька днів після того, як було сформовано склад ДВК, до якого потрапило 92 його подання, тобто особи.

Натомість цікава статистика й по кандидатах, які проводять активну агітаційну кампанію, їх програми не запозичені в інших кандидатів, але до складу ДВК їх представників потрапило в рази менше. Зокрема, мова йде про Максима Микитася, Єгора Фірсова тощо.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації