Працівники підприємства «Чернігівторф» готові страйкувати

15:33, 12 липня 2016

Економіка
Чернігівторф

Працівники підприємства «Чернігівторф» готові страйкувати

Баталії навколо Смолинського торфобрикетного заводу продовжуються, адже у цій історії кожен раз з’являються нові й нові деталі. Так, днями робітники заводу оголосили, що вони вже готові до масових акцій.

Ситуація із роботою Смолинської дільниці видобутку торфу загострилася ще рік тому (тоді також проходили вибори по округу №205), з часом ситуація на підприємстві нібито покращилася. А нещодавно навколо підприємства розгорілися нові скандали.

Річ у тім, що працівники заводу переконані, що високопосадовці зацікавлені у закритті підприємства. Підтвердженням цьому слугує лист Міністерства економіки, що говорить про намір ліквідувати державне підприємство «Чернігівторф». Причина ліквідації підприємства – борги перед бюджетом, але щоб погасити борги підприємство має працювати. Втім, працювати воно нині не може через замкнене коло, адже у підприємства завершився строк дії ліцензії на видобування торфу.

Разом із тим Міністерство енергетики та вугільної промисловості оголосило результат конкурсу на посаду директора ДП «Чернігівторф», яким став Валерій Потапенко. Але працівники підприємства не згідні із кандидатурою, адже вважають, що Потапенко якимось чином пов'язаний зі штучною зупинкою підприємства.

Нині працівники підприємства зауважили, що якщо до п’ятниці справи заводу не зрушаться з мертвої точки, то вони розпочнуть акції протесту.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації