Чернігівські правоохоронці знову замішані в "сумнівних виборчих процесах"?!

14:15, 12 липня 2016

Вибори
Роздача пайків на виборах

Час від часу в пресі з’являються повідомлення про тих чи інших поліцейських, які прямо або побічно сприяють просуванню одного з кандидатів.

Чим ближче наближаються вибори по 206-му округу, тим більше в Чернігові відбувається дивних речей, що прямо протилежать і здоровому глузду, і виборчому законодавству, а більшість «брудних технологій» дивним чином проходить крізь пальці місцевих правоохоронців.

Час від часу в пресі з’являються повідомлення про тих чи інших поліцейських, які прямо або побічно сприяють просуванню одного з кандидатів. При цьому зовсім не важливо наскільки дії кандидата відповідають українському законодавству.

Так, вчора ввечері на Редакційну пошту Інформаційного порталу ProCn надійшов лист із заявою довіреної особи кандидата у депутати по виборчому округу №206 Максима Микитася Олега Косовця, який звертається до правоохоронців, та дублює заяву у місцеві медіа, щоб цей папірець не заблукав у стосах паперів місцевого відділку поліції.

В заяві описані події, що пов’язані з неналежним виконанням чернігівськими поліцейськими своїх обов’язків. Зокрема, у листі зазначено, що вчора, 11 липня, в одному з автомобілів з державними номерами співробітники управління карного розшуку Чернігівського міського відділку поліції готували інсценізацію роздачі пайків.

Тож Олег Косовець звертається до правоохоронців – начальника Чернігівського відділу поліції, підполковника Сергія Кагітіна та до т.в.о. начальника ГУНП в Чернігівській області, полковника Едуарда Альохіна – щоб ті надали пояснення щодо дій їх підлеглих.

До вашої уваги пропонуємо повний текст заяви.

Заява

Мені, довіреній особі кандидата Максима Микитася, стало відомо про те, що в окрузі №206 готуються провокації проти кандидата. Зокрема, ввечері понеділка, 11 липня, в Чернігові готувалася роздача продуктових наборів на перехресті вулиць Висока та Кропивницького.
Наші активісти, щоб попередити і запобігти дискредитацію кандидата, виїхали на вказане місце. Там було виявлено автомобіль ВАЗ 2105 сріблястого кольору з держ. номером 42 621 МК.

Як виявилося, в машині були присутні співробітники управління карного розшуку Чернігівського міськ. відділу поліції. При розгляді встановлено, що саме ці співробітники поліції й готували інсценізацію роздачі пайків.

Крім того, сьогодні, 11 липня, мені стало відомо, що готується провокація підкупу виборців, яку планував Драчко Олександр Володимирович. При інсценуванні підкупу також були задіяні співробітники поліції.

Заявляю, що всі вище описані і інші неодноразові подібні історії є брудними намаганням очорнити кандидата-самовисуванця Максима Микитася, завдати шкоду його діловій репутації, є невмілими спробами дискредитувати його передвиборну кампанію і в цілому виборчий процес в окрузі.

Я – як довірена особа кандидата – і всі громадяни, які підтримують висування Максима Микитася у виборчому окрузі №206, вимагаємо від начальника Чернігівського відділу поліції підполковника Сергія Кагітіна та від т.в.о. начальника ГУНП в Чернігівській області полковника Едуарда Альохіна пояснень та належного реагування!

Вимагаємо пояснити нам, суб'єктам виборчого процесу та громадськості Чернігівщини, чому співробітники поліції беруть участь у циркових програмах замість виконання своїх безпосередніх обов'язків.

Єдиною формою участі правоохоронних органів у виборчому (як і будь-якому процесі життя суспільства) є своєчасне реагування на порушення, чесне і справедливий розгляд з метою встановлення істини і, в разі належних на те підстав – притягнення до відповідальності порушників.

Самоуправство «без суду і слідства», пряма участь органів нацполіції у передвиборних заходах з метою формування волі виборців, штучне створення видимості правопорушень, виходячи з політичних уподобань, дискредитують правоохоронні органи.

Присяга на вірність державі та честь мундира – не порожні слова, а довіра громадян – кропітка робота кожного з співробітників і підлягає якісній перевірці часом.

Я кличу до порядності, честі, гідності тих співробітників нацполіції, які по своїй волі і боргу охороняють Закон, і впевнений, що жодні обставини сьогочасної політичної доцільності не можуть стати причиною порушення прав і основоположних свобод.

Вимагаємо провести розслідування і притягнути до відповідальності співробітників поліції, які порушуючи законодавство України та присягу, приймають участь в подібних провокаціях.

Олег Косовець,

довірена особа кандидата у виборчому окрузі №206 Максима Микитася.

Від редакції: У разі, якщо правоохоронці нададуть офіційну відповідь щодо даного інциденту, то Інформаційний портал ProCn залюбки опублікує їх версію подій.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації