Сумлінні платники земельного податку на Чернігівщині можуть отримати суттєву знижку

12:10, 11 липня 2016

Економіка
Зустріч Владислава Атрошенка з підприємцями

Зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з підприємцями. Фото з сайту Чернігівської міської ради

Чернігівський бізнес, який використовує за призначенням землі промисловості, транспорту та житлової і громадської забудови, може отримати суттєву знижку на сплату податку. Так, розмір земельного податку може знизитися втричі, але лише для сумлінних платників податку.

Про це сказав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час нещодавньої зустрічі з підприємцями, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Сьогодні податок на землю в Чернігові вищий, ніж в інших містах України, а подекуди перевищує навіть європейський, - переконували на зустрічі з міським головою представники бізнесу. Втім, Владислав Атрошенко не погодився, що в Чернігові найбільший податок. За його словами, порівнюючи податкове навантаження, потрібно брати до уваги не лише відсоткову ставку податку, а й оціночну вартість землі. Але разом із тим пообіцяв сумлінним платникам податків знижку.

Міський голова також зауважив, що в Чернігові функціонує понад 90 навчальних закладів, близько 400 км асфальтного покриття та безліч інших об’єктів, які потребують постійного фінансування. А у разі податкової знижки, яку пообіцяв Атрошенко, бюджет Чернігова недоотримає близько 20 млн грн.

Тож Атрошенко попросив представників місцевого бізнесу бути більш відповідальними, адже підприємці, які раніше мали землю у постійному користуванні нібито не переходять на оренду землі. Відповідно, місцевий бюджет недоотримує 20 млн грн, - підрахували в Управлінні земельних ресурсів міської ради.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації