Кандидат в депутати від Батьківщини вдарив Тетяну Чорновол?!

18:00, 09 липня 2016

Вибори
Юрій Власенко

Подробиці справи відкрилися, коли до мережі Інтернет потрапило відео бійки «тимошенківця» із народним депутатом Сергієм Пашинським.

Коли до дня голосування лишаються лічені дні, адекватність поведінки вітчизняних політиків знижується у відповідності до їхніх прагнень за будь-яку ціну потрапити до телевізійного ефіру. Так саме трапилося і з паном Власенко, який представляє партію «Батьківщина».

Подробиці справи відкрилися, коли до мережі Інтернет потрапило відео бійки «тимошенківця» із народним депутатом Сергієм Пашинським. Коли журналісти стали розбирати, що ж стало причиною конфлікту, всі точки над «і» розставила парламентарка Тетяна Чорновол. Виявилося, що Пашинський захищав її гідність, коли Власенко прилюдно образив пані із використанням нецензурної лексики та намагався вдарити Тетяну Чорновол.

Підходить Власенко і починає знущатися. Я так емоційно на все це зреагувала. Я була тою людиною, яка надзвичайно щиро витягала Юлію Володимирівну з в'язниці… Він відходить від мене на пару метрів, відкриває двері, розвертається і говорить якесь нецензурне слово

розповіла сама Чорновол в інтерв’ю журналістам ТСН.

Слід зазначити що Власенко, який відомий схильністю до немотивованої агресії та насильства в бік слабкої статі (достатньо згадати публікації про його знущання над власною дружиною), вже набрид своєю поведінкою багатьом відомим політикам. Тим більш, що подібне ставлення до колег та жінок вже стало своєрідною візитівкою «Батьківщини».

Нагадаємо, що нещодавно Валерій Дубіль в Чернігові напав на члена ОВК.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації