Думки про стан забруднення річки Остер різняться

18:10, 07 липня 2016

Суспільство
Річка Остер

Леонід Бурковський зазначив, що незважаючи на забруднення річки Остер вода з неї безпечна для нашої Десни.

Вчора, 6 липня, під час наради в Обласній державній адміністрації головний державний інспектор з охорони навколишнього середовища Чернігівської області, начальник Державної екологічної інспекції в регіоні Леонід Бурковський зазначив, що незважаючи на забруднення річки Остер вода з неї безпечна для нашої Десни.

Річка до впадання в Десну самоочищується, тож загроза для питної води відсутня. Згідно досліджень, виявлені зміни кольору води та наявність стороннього запаху в річці Остер на території Ніжинського та Носівського районів спричинені природними процесами. Втім, поки що, я б не радив би пити воду, купатися та виловлювати рибу в Острі.

додав Леонід Бурковський.

Нагадаємо, що жителі Козельця мають іншу точку зору. Місцеві жителі вже не перший день закликають громадськість та владу врятувати річку Остер, оскільки, вся риба в ній загинула і річка має не приємний запах. Мешканці міста переконані, що причиною забруднення їх річки стали недобросовісні компанії які викидають свої нечистоти прямо в річку.

Народний депутат України Олександр Кодола на своїй сторінці в Facebook повідомив, що ситуація з забрудненням річки Остер може стати екологічною катастрофою. Він звернувся до Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Генеральної прокуратури, Чернігівської обласної адміністрації, що б вони терміново вжити усіх необхідних заходів для ліквідації наслідків забруднення річки Остер та провели об’єктивне розслідування причин ситуації, що склалася і притягнули винних до відповідальності.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації