Державне підприємство «Чернігівторф» може зупинити свою роботу

17:15, 07 липня 2016

Економіка
Чернігівторф

Профільне міністерство відмовилося пролонгувати термін дії договорів державному підприємству «Чернігівторф» на видобуток торфу в Ірванцівському родовищі

Профільне міністерство відмовилося пролонгувати термін дії договорів державному підприємству «Чернігівторфу» на видобуток торфу в Ірванцівському родовищі, апелюючи до того, що ця територія знаходиться в природоохоронній зоні.

Про це йшла мова вчора, 6 липня, на робочій нараді щодо розгляду актуальних питань діяльності державного підприємства «Чернігівторф».

Якщо ліцензія на видобуток торфу для заводу не буде продовжена, то існує велика ймовірність, що потужності заводу зупиняться повністю. Відповідно, скоротиться обсяг ринків збуту та кількість працівників.

Втім, на підприємстві є ще одна проблема – конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «Чернігівторфу», який оголосило ДП «Укрторф». Разом із тим трудовий колектив вважає недоцільним змінювати керівництво до повної стабілізації роботи на підприємстві.

Виконуючий обов’язки директора «Чернігівторфу» Юрій Бондаренко переконує, що за останні три місяці підприємство суттєво покращило свою роботу. Зокрема, нещодавно запустилася нова лінія виробництва, знизилися енерговитрати та реструктуровано значну частину боргу, що накопичувалися до цього роками.

В результаті робочої зустрічі, голова Чернігівської обласної ради Арсен Дідур та заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко вирішили, що до Державної служби геології та надр України слід направити листи з клопотанням прискорити вирішення цього питання.

А керівництво заводу, у свою чергу, звертається до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, щоб воно залучило до участі у конкурсу на посаду директора ДП «Чернігівторф» кандидата, який має підтримку серед трудового колективу заводу.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації