Наш край зливає 206 округ

17:14, 07 липня 2016

Наш край

Сьогодні в інтернеті з*явилась інформація, що партія Наш Край на виборах по 206 округу подтримує кандидата від БПП Сергія Гаруса.

Я незнаю яку потрібно мати освіту, щоб зрозуміти, що Наш край зливає вибори по 206 округу. На моє глибоке переконання навіть першокласник бачить, що партія Наш Край грає на користь провладній партії Блок Петра Порошенка Солідарність.  

Сьогодні в інтернеті з*явилась інформація, що партія Наш Край на виборах по 206 округу подтримує кандидата від БПП Сергія Гаруса. Вони це мотивували це тим, що Гарус веде правильну політику і не витрачає сотні тисяч доларів на передвиборчу кампанію. Круто! Половина кандидатів не копійки не використала на вибори і що з того? Чому за тих фейкових кандидатів вони не закликають голосувати ? Вибори по 206 округу показують, що в Україні не має нормальної проукраїнської сили або поганої проросійської сили. Всі ми є свідками того, що в Україні є одна велика олігархічна каста яка придумає будь які схеми аби її не відірвали від корита. Жадібність, брехня і лицимірство панує в сьогоднішній українській політиці. Сумно і не приємно...

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації