Вчорашній мітинг біля «Чернігівобленерго» сьогодні перемістився під стіни прокуратури

16:41, 06 липня 2016

Суспільство
Чернігівобленерго мітинг

Вчорашній мітинг біля «Чернігівобленерго» сьогодні перемістився під стіни прокуратури. Фото: ПіК

Вчорашня протестна акція проти ПАТ «Чернігівобленерго» сьогодні продовжилася вже під стінами Чернігівської прокуратури. На плакатах мітингувальників були написані лозунги, що закидали прокурору Чернігівської області Віктору Носенку «беззаконня» та вимагали його відставки.

Разом із тим вони запросили його на зустріч з мітингувальниками та головою Чернігівської облдержадміністрації Валерієм Кулічем, Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко та представниками НКРЕ.

Зокрема, що вийшли на протест, глибоко переконані в тому, що прокурор «кришує» монополістів – ПАТ «Чернігівобленерго» та «Чернігівгаз». Таких висновків вони дійшли через те, що справи, які стосуються цих відомостей, тягнуться роками, а кримінальні провадження, - переконують вони, - взагалі не відкриваються.

Нагадаємо, що вчора, невдоволені роботою «Чернігівобленерго», на три години перекрили одну з центральних доріг міста – пр. Перемоги поблизу П’яти кутів. Серед протестувальників були помітні й власники квартир у новобудові по вул. В’ячеслава Чорновола (колишня Войкова, 27), яки роками чекають, допоки їх будинок буде під'єднано до електропостачання.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації