Соколов О. В. не бере участь у виборах по округу №206

19:20, 05 липня 2016

 Політика Вибори
ЦВК

Соколов О. В. не бере участь у виборах по округу №206

Сьогодні, 5 липня, на черговому засіданні Центральної виборчої комісії було розглянуто заяву про відмову Соколова О. В. балотуватися у народні депутати по виборчому округу №206.

Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

Як відомо, Соколов О. В., попри схожість прізвища та ініціалів, не являється колишнім Чернігівським міським головою. А справжній «экс-мер», ще 16 червня поспілкувався із журналістами на прес-конференції, де повідомив, що брати участі у виборах не буде, оскільки вони «дуже брудні» та «не відповідають реальній ситуації».

А наступного дня на сайті ЦВК серед зареєстрованих кандидатів з’явився й Соколов, але не Олександр Володимирович, а Олександр Валерійович з Дніпра. Серед «експертів» почали ширитися думки, що Соколов Олександр Валерійович технічний кандидат, який мав нібито суттєво «відтягнути» голоси в інших кандидатів: лише за соціологічним опитуванням, що проводила команда Єгора Фірсова, справжнього Соколова на виборах підтримало б близько 15% жителів округу №206.

Втім, ще трохи згодом в Чернігові почали з’являтися рекламні проспекти зі справжнім Соколовим та слоганом «Долучайся до команди лідерів», що остаточно збило з пантелику електорат. Сьогодні ж ЦВК зняла з виборів Соколова за його власним бажанням.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації