Формування ДВК: На Чернігівську Окружну виборчу комісію вкотре подали до суду

17:55, 05 липня 2016

 Політика Вибори
ОВК №206

Формування ДВК: На Чернігівську Окружну виборчу комісію вкотре подали до суду

Суб’єкти виборчого процесу (кандидати/партії) звертаються до Чернігівського окружного адміністративного суду та до ЦВК з приводу роботи ОВК протягом 29 червня – 1 липня.

Про це повідомляє координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля.

У результаті чого вчора, 4 липня, в Чернігівському суді відбулися судові засідання, на яких розглядалася можливість скасування та визнання протиправною постанови ОВК щодо відхилення подання на членів ДВК.

Отже, адмінсуд розглядав позов довіреної особи кандидата Олександра Єрмакова, кандидата Едуард Кухара та довіреної особи кандидата Валентини Черненко.

Отже, позов Єрмакова задоволений частково (суд скасував Постанову ОВК №206), а у задоволенні позову Кухаря було відмовлено повністю. Аналогічний вирок суд виніс у позавчора, 3 липня, коли розглядав позов довіреної особи кандидата у народні депутати Віталія Тімоша.

Нагадаємо, що сьогодні зранку журналісти Інформаційного порталу ProCn спілкувалися з Головою ОВК №206 Анатолєм Сульдіном, якого нещодавно було призначено замість Євгенія Артеменка.

За словами Сульдіна, на ОВК №206 до суду було подано чотири позови, два з яких були задоволені, ще у двох позовах суд відмовив. В цілому, - переконує він, - на роботу комісії це жодним чином не вплинуло, а формування ДВК продовжується у робочому порядку.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації